Опис

Аспирин Ц класичен пример за лек кој веќе 100 години и понатаму останува главен избор за различни болести и состојби.

Состав: Една таблета содржи 400мг ацетилнакиселина и 240мг аскорбинска киселина (витамин Ц).

10 шумливи таблети

Дополнителни информации

Brand

BAYER

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.