ACC 600 шумливи таблети

260.00 ден

SKU: EPH_5693 Категории ,

Опис

АЦЦ 600 шумливи таблети – за возрасни со едноставно дозирање само еднаш на ден;

                       АЦЦ има тројно дејство*:

  1. Делува секретолитички: брзо го разградува секретот без да го зголеми неговиот волумен.
  2. Делува секретомоторно: го олеснува исфрлањето на разводнетиот секрет.
  3. Делува антиоксидативно/антитоксично: ги врзува слободните радикали и ја намалува нивната токсичност.

Дополнителни информации

Brand

LEK

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.