Опис

Бекутан крем со СПФ 50 содржи УВА и УВБ филтри, кои обезбедуваат сигурна заштита за бебешката и детска кожа од ултравиолетовите зраци.

Покрај заштитата од штетното влијание на сончевите зраци, производот има својство и да ја негува кожата.

Пакување: 75 мл

Дополнителни информации

Brand

ALAKLOID

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.