Опис

Етеричните масла се вистински мелем за организмот при настинки, вирози, грип и кашлица.

Овој производ содржи етерични масла од еукалиптус и бор и камфор, кои во фиксната комбинација видливо ги олеснува тешкотиите при инфекциите на дишните патишта, а подобрување се чувствува брзо по употребата.

Дополнителни информации

Brand

Dr.THAIS

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.