Опис

ПРЕМАМА ДУО       

 Состав

Една таблета соджи 11 витамини и 10 минерали.

Една капсула содржи 445 mg омега 3 масни киселини.

Фармацевтска форма

Таблети

Меки желатински капсули

Употреба

Таблетите и капсулите ПреМама Дуо, како додаток во исхраната, ги задоволуваат зголемените потреби од витамини, минерали и од омега 3 масни киселини пред, за време на и по бременоста.

Пакување

Картонската кутија содржи 30 таблети (3 блистери), 30 капсули (2 блистери) и упатство за употреба.

Регулаторен статус

Додаток во исхраната

Промоција!

Дополнителни информации

Brand

ALAKLOID

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.