proculin solzi

Proculin Tears Advance-Капки

230.00 ден

SKU: EPH_7595 Категории ,
Спореди

Опис

ПРОКУЛИН солзи

  • Капките за очи Прокулин Солзи Адванс со обновувачко и со заштитно дејство се користат за освежување, смирување и за подмачкување на сувите очи и во случаи на иритација на окото како резултат на:
    атмосферски фактори (климатизирана средина, преголема изложеност на сончево зрачење, ветер, чад, загадување);
    сувост на окото предизвикана од прекумерен замор, како резултат на долготрајна работа пред компјутер или на учење, или од синдром на суво око;
    офталмолошки стрес, по оперативен зафат на површината на окото;
    носење леќи неколку часа на ден.

Дополнителни информации

Brand

ALAKLOID

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.