Опис

Пружете им ги на вашите усни хидратацијата и удобноста кои ги посакуваат, со овој сертифициран, природен балсам за усни. Формулиран со масло од семе од јагода – богато со витамини, кое ги хидрира усните за сочен здрав сјај и долготрајна нега. Погоден е да го носите со вас и да го имате при рака, каде и да ве однесе денот.

Дополнителни информации

Brand

MOSSA

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.