Опис

Растворот Пантенол ја хидрира кожата на лицето, ја негува по отстанувањето на шминката и ги забрзува регенеративниот процес на кожата.

Растворот Пантенол исто така ја негува и хидрира косата и пружа неверојатен сјај.

Состав

Dekspantenol

Пакување 100 мл.

Дополнителни информации

Brand

GALENIKA

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.