Опис

Advancis essential MULTIVITAMINS AND MULTIMINERALS 50+ -придонесуваат за општа благосостојба и превенција на клеточна оксидација.

Есенцијални витамини и минерали (Лутеин и Резвератрол), Витамин А,Ц, и Д, Витамин Бкомплекс.

30 таблети по 1325 мг.

Дозирање:

1 таблета на ден најдобро наутро после појадок.

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.