Опис

Advancis essential MULTIVITAMINS AND MULTIMINERALS -придонесуваат за општа благосостојба и превенција на клеточна оксидација.

Есенцијални витамини и минерали + FOS+GOS

30 таблети по 1325 мг.

Дозирање:

1 таблета на ден најдобро наутро после појадок.

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.