Опис

Advancis Royal Jelly- 1 вијала дневно придонесува за ревитализирање, зајакнување и поткрепа на имуниот систем.

Прополис+ Витамин Ц + FOS

20 вијали по 10 мл.

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.