Опис

Advancis Vitamin C + Echinacea IMMUNE SYSTEM BOOST.

Состојки : Витамин Ц + Еџинацеа + Цинк + Селен.

12 таблети по 3,15 г.

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.