AKNEFUG OXID WASH-Крема

AKNEFUG OXID WASH-Крема

765.00 ден

Availability: Нема на залиха SKU: EPH_9736 Категории ,
Спореди

Опис

AKNEFUG OXID WASH претставува ефикасен производ наменет за помош при благи и умерени облици на акни.

AKNEFUG OXID WASH суспензијата содржи бензоил пероксид којшто темелно и антибактериски ја чисти проблематичната кожа.

Производот се препорачува за употреба кај возрасни и деца над 12 години.

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.