Опис

  • Аломакс 50  мг/мл растворот спаѓа во групата на дерматолошки препарати за локална примена против губење на коса
  • Аломакс 50 мг/мл растворот се применува за лекување на андрогена ќелавост кај мажи помеѓу 18 и 65 години
  • Аломакс 50 мг/мл растворот ги шири крвните садови

Пакување: 60 мл

Дополнителни информации

Brand

BELUPO

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.