Опис

Лентата за ладење Антипиреа за употреба при покачени температури. Намалете ја телесната температура брзо, лесно и ефикасно. Препорачано од лекари, трае до 10 часа, може да се користи истовремено со лекови и нема несакани ефекти.
Антипиреа се состои од хидрофилни и макромолекуларни супстанции, со природни билни состојки. Антипиреата може да ја намали температурата со директно ладење на кожата. Можете да го користите производот насекаде на вашето тело.

Состојки :
-Хидрофилни и макромолекуларни супстанции
-гел, вода, ментол глицерин

Се користи за деца и возрасни, како и за постари лица, кои страдаат од главоболка, треска, црвенило, оток или друга болка.
Антипиреа ја зголемува вашата благосостојба со природни супстанции.

Содржи 3 лепенки.

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.