aptamil 3

APTAMIL 3 млечна формула

1,180.00 ден

SKU: EPH_3484 Категории ,
Спореди

Опис

APTAMIL 3 млечна формула за доенчиња од 12-24 месеци 800gr

Дополнителни информации

Brand

APTAMIL

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.