Aspirin protect – 28 таблети

140.00 ден

SKU: EPH_8229 Категорија

Опис

Аспирин протект 100 мг.

Фармацевтска форма
гастрорезистентна таблета
Јачина
100 mg
Пакување
28 гастрорезистентни таблети (блистер 3 х 10)/кутија
Состав
1 гастрорезистентна таблета содржи: ацетилсалицилна киселина , 100 mg.
Начин на издавање
Лекот може да се издава и/или да се продава, без рецепт

Дополнителни информации

Brand

BAYER

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.