AURON easy дигитален апарат за притисок

AURON easy дигитален апарат за притисок

2,625.00 ден

SKU: EPH_5519 Категорија Ознака:
Кошничка
Спореди

Опис

AURON easy дигитален апарат за мерење на крвен притисок

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.