autan family care

Autan family care – лосион

380.00 ден

Категории ,
Спореди

Опис

Лосион збогатен со екстракт од Алое Вера кој штити од каснување од комарец и други инсекти што гризат и цицаат крв, што се нанесува исклучително лесно и удобно на кожата со прскање.

Дополнителни информации

Brand

Autan

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.