autan spray

Autan Family care – спреј

370.00 ден

SKU: EPH_4594 Категории ,
Спореди

Опис

Аутан спреј е  погоден за заштита на големи површини на кожата на телото. Обезбедува трајна заштита од комарци за 6-8 часа.

Екстрактот од алое вера содржан во лосионот ја негува и хидрира трајно.

Дополнителни информации

Brand

Autan

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.