Autan Family care – стик

274.00 ден

Availability: Нема на залиха SKU: EPH_1382 Категории ,

Опис

Autan Family Stick е  за заштита на изложените области на кожата на телото. Обезбедува трајна заштита од комарци за 3-4 часа. Ја хидрира и пријатно ја ароматизира вашата кожа благодарение на екстрактот од Алое Вера.

Дополнителни информации

Brand

Autan

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.