Опис

Autan Tropical е ефикасен производ  специјално дизајниран за да ви обезбеди заштита од каснување од комарец. Лосионот  ве штити од обичен (Culex Pipiens) и тропски комарец (Anopheles Stephensi) 8 часа.  Autan Tropical содржи патентирана активна состојка која припаѓа на новата генерација на репеленти. Иновативната формула е нелеплива, немасна и има пријатна арома.  Autan Tropical е погоден за употреба од целото семејство во активности на отворено, пешачење или природа.

Внимание:

Користете само според намената.
Не користете кај деца под 2-годишна возраст.
Не прскајте директно на лицето.
Не применувајте облека.
Не користете на повредена, иритирана или изгорена кожа.

Дополнителни информации

Brand

Autan

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.