AVENT- Чаша со клун 260МЛ.12+

622.00 ден

SKU: EPH_7685 Категории , Ознака:

Опис

Идеална за преод од шише кон чаша. Со пластично клунче и рачки погодни за држење.Достапни во повеќе бои.

Дополнителни информации

Brand

AVENT

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.