Опис

4 шишиња, 1 четка за чистење, 1 цуцла лажливка

Корисен сет која вклучува шишиња за хранење, цуцла за смирување и четка за чистење на цуцлите и шипињата

Сет за новороденче Натурал  4 шишиња, 1 четка за чистење, 1 цуцла лажливка

Дополнителни информации

Brand

AVENT

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.