AVENT ultra soft силиконска цуцла лажливка 6-18 месеци

540.00 ден

SKU: EPH_3669 Категории , Ознаки: , ,

Опис

Ултра софт  машка цуцла со супер меки крилца кои не оставаат отисоци и задршка на влага на кожата на обравчињата.Спакувани во кутивче од отпорна пластика во кое можат да се стерилизираат во микробранова печка.

Дополнителни информации

Brand

AVENT

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.