BANZ  шеширче за сонце,изработено од 50+UPF 4-6 години.

1,350.00 ден

SKU: EPH_1485 Категории ,

Опис

BANZ  шеширче за сонце,изработено од 50+UPF супериорен материјал, кој освен што нуди 100% УВ заштита на главата на вашите малечки од сонце, исто така дозволува и кожата на главата природно да дише

Дополнителни информации

Brand

BANZ

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.