BANZ  шеширче за сонце 50+UPF со 2 лица

1,490.00 ден

SKU: EPH_3396 Категории ,

Опис

BANZ  шеширче за сонце,изработено од 50+UPF супериорен материјал, кој освен што нуди 100% УВ заштита на главата на вашите малечки од сонце, исто така дозволува и кожата на главата природно да дише со 2 лица.

Дополнителни информации

Brand

BANZ

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.