BARNER Chamberí очила

4,500.00 ден

SKU: EPH_9881-1-1 Категории , Ознака:
Исчисти

Опис

Високо квалитетни и стилски наочари за компјутер, кои ги штитат очите од сината светлина на дигиталните уреди. Овозможуваат подобар сон и поздрав живот.

Chamberí

Ако се работи за традиција која ја исполнува модерноста, тогаш Chamberi е тоа место. Овој шармантен, популарен кварт на Мадрид ја балансира својата широка историја со урбанизацијата, создавајќи соседство кое беспрекорно ги испреплетува архитектурата, технологијата, уметноста и музиката.

Исто како и Chamberi, овие старомодни рамки  добија модерно ажурирање, со горниот дел од рамката малку зарамнет и мазен мост; совршен за оние кои бараат малку стил и оригиналност.

Дополнителни информации

Brand

BARNER

Боја

Cloud pink, Mist blue, Tortoise, Бела, Бледо зелена, Кралско сина, Порцелан розе, Црна

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.