BARNER Dalston очила

4,500.00 ден

SKU: EPH_9881-1 Категории , Ознака:
Исчисти
Спореди

Опис

Високо квалитетни и стилски наочари за компјутер, кои ги штитат очите од сината светлина на дигиталните уреди. Овозможуваат подобар сон и поздрав живот.

Dalston

Некогаш мало земјоделско село на север од Лондон, Dalston сега е урбано, динамично соседство познато по своите ексцентрични места за забава. Живата популација на Dalston, разновидната архитектура и историјата да се биде центар за уметност и музика ги инспирираа Barner да ги направат овие интересни рамки.

Со широк мост на клучалката и повеќе правоаголна форма, овие „необични“ рамки потсетуваат на ова уникатно соседство.

Дополнителни информации

Brand

BARNER

Боја

Cloud pink, Mist blue, Tortoise, Бела, Бледо зелена, Кралско сина, Порцелан розе, Црна

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.