-19%
BCAA PRO UNIVERSAL капсули

BCAA PRO UNIVERSAL капсули

650.00 ден

Кошничка
Спореди

Опис

BCAA Pro™ содржи прецизен и научно докажан сооднос 2:1:1 на сите три амино киселини со разгранет ланец (BCAA). БЦАА играат клучна улога во поштеда на чиста маса преку зголемување на анаболизмот и намалување на мускулниот катаболизам. Овие ефекти се од најголема важност за сите спортисти за сила. BCAA Pro™ доаѓа концентриран во удобни, лесни за голтање и капсули со брзо дејство.†

Дополнителни информации

Brand

UNIVERSAL

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.