Bepathen Kремa

275.00 ден

SKU: EPH_4626 Категорија

Опис

Содржи пантенол (провитамин Б5)

Дополнителни информации

Brand

BAYER

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.