Билобил 120

Bilobil – 60 Капсули

825.00 ден

SKU: EPH_8581 Категории ,
Спореди

Опис

Капсулите Билобил интенс ја подобруваат церебралната циркулација и метаболизмот, задржувајќи ги интелектуалните способности.

20 Капсули

Капсулите БИЛОБИЛ ИНТЕС претставуваат хербален лек кој се препорачува за ублажување на симптомите кај :

  • сите видови на блага до умерена деменција (примарна дегенеративна деменција, васкуларна деменција или мешана деменција), односно за ублажување на следните симптоми: намалување на помнењето и интелекуалниот капацитет, нерасположеност, вртоглавица, зуење во ушите, главоболка и нарушено спиење,
  • почетни нарушувања на крвотокот во екстремитетите во комбинација со соодветна физичка терапија, особено тренирање со пешачење.

Дополнителни информации

Brand

KRKA Herbion

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.