Опис

Bioblas препарати за нега на коса со високо-ефикасен третман со хербална формула која содржи фитостерол кој овозможува брз раст на здрава коса.

Дополнителни информации

Brand

BIOXSINE

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.