Опис

Шампон со екстракт од бршлен против опаѓање на косата 1000 мл.

За здрав раст на косата.

Со фитостеролот присутен во екстрактот од бршлен помага за здрав раст на косата, го храни влакното и ги зајакнува фоликулите.

Дополнителни информации

Brand

BIOXSINE

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.