Опис

Клинички тестираните шампони со органски масла на BIOBLAS се одличен начин за да ја заштитите и зајакнете вашата коса во моменталните временски услови.

Шампон со фитостероли од екстракт од бршлен + шампон против опаѓање на косата со колаген и кератин.

360 мл+ 150 мл.

Го стимулира растот на косата.

Патентиран хербален комплекс В19.

 

Дополнителни информации

Brand

BIOXSINE

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.