Опис

Клинички тестираните шампони со органски масла на BIOBLAS се одличен начин за да ја заштитите и зајакнете вашата коса во моменталните временски услови.

Шампон против опаѓање на косата со пробиотик и пантенол.

За интезивна хидратација

За сува и оштетена коса

Ја oбновува природната флора на косатаи скалполот и ја хидрира косата

360 мл+ 150 мл.

За слаба коса.

За енергија на косата.

Со 74% растителин серум.

За контрола на себумот со витамин В3.

Дополнителни информации

Brand

BIOXSINE

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.