Опис

Со патентираниот комплекс Б19 шампонот делува на косата. Ја храни преку растителни состојки, ја штити и делува како природна бариера на скалапот.

Процијанидин е силен антиоксиданс од семките на грозје/

Ниацинамидот во составот го регулира себумот и спречува појава на мрсна коса.

360 мл+ 150 мл.

Дополнителни информации

Brand

BIOXSINE

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.