Опис

Хидратантен и смирувачки стик за усни

Atoderm Stick Lèvres ги обновува сувите, испукани усни. Неговата високо хранлива и хидратантна активна состојка, ши путерот, ги регенерира усните.

Дополнителни информации

Brand

BIODERMA

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.