-20%

Bioderma Hydrabio Concentrated Moisturizing Serum 40ml

Original price was: 1,260.00 ден.Current price is: 1,008.00 ден.

Опис

Серумот Hydrabio е концентриран и освежувачки хидратантен крем кој обезбедува нега на дехидрирана кожа. Ја регенерира хидратацијата на кожата со интензивна мешавина на хијалуронска киселина, ксилитол и глицерин кои се комбинираат за да стимулираат три посебни механизми за хидратација. Ја подобрува циркулацијата на кожата и овозможува помазен, поеластичен финиш.
Употреба: Нанесете наутро и навечер на исчистено лице и врат. Масирајте додека не се апсорбира

Дополнителни информации

Brand

BIODERMA

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.