bioderma zelen shampon

BIODERMA Nodé Флуиден шампон без детергент

948.00 ден

SKU: EPH_8896 Категории , ,
Спореди

Опис

Првата биолошка иновација на BIODERMA лабораторијата, Nodé Fluide е шампон без детергенти кој го почитува биолошкиот баланс на косата и скалпот. Благодарение на неговата нежна база за чистење, изработена од уникатна комбинација на сурфактанти во согласност со концептот “без детергенти”, Node Fluide шампонот ефикасно чисти и го почитува хидролипидниот слој на косата и скалпот.

Дополнителни информации

Brand

BIODERMA

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.