Опис

Спреј за тело со заштитен фактор СПФ50, транспарентен, не остава мрсни и бели траги и не лепи. Го содржи заштитниот CELLULAR PROTECTION патент кој ги штити клетките од оксидативен стрес благодарение на антиоксидативното дејство на витамин Е. Отпорен е на вода и песок. Се прска на телото при изложување на сонце а пред да се нанесе на лице се прска на рацете. За лице и тело.

Дополнителни информации

Brand

BIODERMA

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.