Опис

Многу висока заштита за деца одобрено од страна на педијатрите.

Овозможува многу висока УВА/УВБ заштита
– Ја активира природната одбрана на кожата и штити од ризик од клеточно оштетување
– Бојата на производот е природна и се должи на комбинацијата на филтрите
Не мрсно – Одлична подносливост – Некомедогено – Без парфем – Многу водоотпорно

200 ml

Дополнителни информации

Brand

BIODERMA

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.