Опис

Дерматолошка мицеларна вода која чисти, ја отстранува шминката и ја прочистува кожата без да ја исуши.

-Чисти без да ја исуши кожата
-Ја прочистува кожата и го регулира излачувањето на себум
-Остава моментален ефект на свежина – Ја отстранува шминката од лицето
Одлична толеранција – Некомедогено – Без плакнење

 

Дополнителни информации

Brand

BIODERMA

Тип / Употреба

Креми за комбинирана, масна кожа и акни, мицеларна вода

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.