Опис

Нега против црвенило. Кожата е заштитена а тенот изедначен spf  30

Биолошки го намалува, превенира и покрива црвенилото

Го изедначува тенот и го враќа сјајот на кожата

Ја измазнува кожата и дава кадифен сјај

Смирува

Наутро

  • Чекор 1 Исчистете ја кожата со Sensibio H2O.
  • Чекор 2 Нанесете Sensibio AR BB крем.
  • Чекор 3 Распоредете рамномерно додека не се изедначи тенот.

Избегнувајте контакт со очите.

Дополнителни информации

Brand

BIODERMA

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.