Bioxsine forte 300 ml + 100 ml гратис – шампон

580.00 ден

Опис

Bioxsine forte е клинички тестирана линија на шампони која ја содржи неверојатната BioComplex B11 формула. Го намалува опаѓањето на косата, го храни коренот и го поттикнува растот на нови влакна.

Дополнителни информации

Brand

BIOXSINE

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.