Опис

  • Главни активни состојки – Вода од ајдучка трева
  • Дополнителни активни состојки – Масло од лаванда , Коњска детелина , Масло од нане , Вода од камилица , Корен од жолт локван
  • Смирувачка крема за лице, која го содржи етеричното органско масло N54 од Др. Конопка. Збогатена со витамини и минерали, кои ја хранат кожата и ѝ даваат мазен и кадифен изглед. Комбинирано со органска ајдучка трева, го спречува сушењето и појавувањето на иритации на кожата и го задржува прекрасниот блесок. 

    98,9% состојки од природно потекло сертифицирано од BDIH Standard 

    КАКО ДА СЕ КОРИСТИ: Нанесете на лицето и нежно масирајте сѐ до целосно впивање.

Дополнителни информации

Brand

Dr.Konopkas

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.