CeraVe Blemish control -гел за миење

CeraVe Blemish control -гел за миење

920.00 ден

SKU: EPH_2318 Категории ,
Кошничка
Спореди

Опис

ГЕЛ ЗА ЧИСТЕЊЕ НА КОЖАТА СКЛОНА КОН НЕПРАВИЛНОСТИ-BLEMISH CONTROL CLEANSER

Ги отпушува порите, ги отстранува неправилностите и вишокот маснотии, притоа ја одржува заштитна бариера на кожата.
Со 3 есенцијални церамиди, салицилна киселина и ниацинамид. ТЕХНОЛОГИЈА НА АПСОРПЦИЈА МАСТИ.
УПАТСТВО: Користете два пати на ден. Добро протресете. Масирајте го производот за чистење на влажна кожа. Исплакнете. Погоден за кожа склона кон неправилности. Избегнувајте контакт со очите. Ако дојде до контакт, исплакнете темелно со вода. Да се чува на ладно и суво место. БЕЗ МИРИС | НЕКОМЕДОГЕН | НЕИСУШУВАЧКИ.

236 ml

Дополнителни информации

Brand

CERAVE

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.