CeraVe- хидратантен лосион

CeraVe- хидратантен лосион

908.00 ден

SKU: EPH_1732 Категории , ,
Кошничка
Спореди

Опис

ХИДРАТАНТЕН ЛОСИОН- DAILY MOISTURIZING LOTION

За сува до многу сува кожа.
Хидрира и помага во обновување на заштитната бариера на кожата на лицето и телото.
Содржи 3 есенцијални церамиди и хијалуронска киселина.
НЕКОМЕДОГЕНО. БЕЗ МИРИС. ХИПОАЛЕРГЕНО.
Начин на употреба: нежно нанесете на кожата. Погодно за деца и возрасни. Не нанесувајте на пределот околу очите. Ако дојде до контакт, темелно исплакнете со вода.

236 ml.

Дополнителни информации

Brand

CERAVE

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.