viber_image_2023-02-15_18-25-04-591

CeraVe-хидратантна крема за лице spf 25

1,075.00 ден

SKU: EPH_9112 Категории ,

Опис

ХИДРАТАНТНА НЕГА ЗА ЛИЦЕ СПФ25-
AM FACIAL MOISTURIZING LOTION SPF 25

За нормална до сува кожа со УВ заштита.
Овозможува хидратација во текот на целиот ден и помага во обновувањето на заштитната бариера на кожата.
Содржи 3 есенцијални церамиди, ниацинамид и хијалуронска киселина.
БЕЗ МИРИС. НЕКОМЕДОГЕНО. СПФ 25.
Начин на употреба: нанесете наутро на лице и врат. Ако производот не излегува, протресете го шишето и потоа притиснете ја содржината истовремено притискајќи ја пумпата.

Дополнителни информации

Brand

CERAVE

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.