viber_image_2023-02-15_18-25-05-317

CeraVe-хидратантна крема за лице

1,045.00 ден

SKU: EPH_1736 Категории ,
Спореди

Опис

ХИДРАТАНТНА НЕГА ЗА ЛИЦЕ-
PM FACIAL MOISTURIZING LOTION

За нормална до сува кожа.
Овозможува хидратација во текот на целиот ден и помага во обновувањето на заштитната бариера на кожата.
Содржи 3 есенцијални церамиди, ниацинамид и хијалуронска киселина.
БЕЗ МИРИС. НЕКОМЕДОГЕНО.
Начин на употреба: нанесете наутро на лице и врат. Ако производот не излегува, протресете го шишето и потоа притиснете ја содржината истовремено притискајќи ја пумпата.

52 мл.

Дополнителни информации

Brand

CERAVE

Критики

Нема критики сеуште.


Само најавени корисници кои го купиле овој продукт може да остават коментар.